Złote Myśli

Złote Myśli – wstęp.

Dla wielu osób tak jak wspominałem sposobem na pracę w domu jest udział w różnych programach partnerskich. Wśród polskich programów jednym z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszym) jest program partnerski wydawnictwa Złote Myśli.  Prowizja w tym program jest nam naliczana za sprzedaż za naszym pośrednictwem książek, ebooków, audiobooków i innych produktów z oferty naszego partnera.

Niewątpliwe Złote Myśli odniosły sukces na polskim rynku. W momencie kiedy piszę ten artykuł partnerzy wydawnictwa zarobili ponad 2 miliony złotych prowizji. Wiele jest osób, które dzięki temu programowi zapewniły sobie pasywny dochód w wysokości kilkuset a nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Zalety

Zaletą tego programu są przede wszystkim wysokie prowizje za sprzedaż. Wynoszące średnio 10 zł za jeden sprzedany egzemplarz. Partner może otrzymać zarówno prowizję bezpośrednią jak i wieczną.  Prowizja jest wysoka bo wynosi kilkadziesiąt procent ( inne polskie programy partnerskie nawet wydawnictw książkowych oferuje o wiele mniejsze prowizje).

Złote Myśli

Wady

Program ma też swoje wady. Przede wszystkim mimo, że w ofercie znajdziemy ponad 300 ebooków, to większość z nich dotyczy szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Nie jestem fanem takich książek. Zwłaszcza, że większość z tych znajdujących się w ofercie są to klony Roberta Kiosakiego i innych guru znanych nam z zachodu. Nie oznacza to, że nie znajdziemy w Złotych Myślach wartościowych publikacji.  W ofercie jest też kilkadziesiąt książek o tematyce prawnej czy mieszkaniowej. Jest też sporo o psychomanipulacji, rozwoju biznesu internetowego czy o samym pisaniu ksiązek.

Nie są to książki znanych autorów. Raczej nie znajdziemy tam dzieł Mickiewicza czy Szymborskiej. Są to książki pisane przez bloggerów, entuzjastów, znawców danej tematyki.

Jak zarabiać w programie Złote Myśli?

To jakie zarobki uzyskamy w programie Złote Myśli zależy głównie od tematyki jakie posiadają nasze strony. Jeśli dany ebook idealnie koreluje z tematyką naszej strony to prędzej czy póżniej znajdą się na niego nabywcy. Najskuteczniejsi partnerzy wydawnictwa promują książki za pomocą własnych list adresowych i przygotowanych specjalnie pod danego ebooka ministronach. Strony takie są pozycjonowane w wyszukiwarkach pod słowa kluczowe związane z danym ebookiem. Podejście jest warte rozważenia nie tylko w odniesieniu do tego programu ale również w przypadku uczestnictwa w innych programach.

Na koniec życzę wysokich prowizji i szczęścia, które przyda wam się w drodze do osiągnięcia niezależności finansowej. Praca w domu jest możliwa, także z wykorzystaniem programu partnerskiego Złote Myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>