Praca w domu

Wielu z nas chciałoby wcielić słowa praca w domu w życie i być niezależnymi od uzyskiwanych dochodów z etatu. By dojść do stanu w którym codzienne stanie w korkach i ranne wstawanie do pracy przejdzie do przeszłości, trzeba się najpierw wiele natrudzić. Najpopularnieszych sposobem pracy w domu jest obecnie zarabianie przez internet a zwłaszcza posiadanie własnej strony internetowej. Co jeśli jednak nie jesteśmy w stanie takiej strony zrobić? Z pomocą przychodzą nam inne sposoby uzyskania dodatkowego zarobku.

Sprzedaż na Allegro – każdy z nas posada wiele rzeczy, które już dawno przestał używać. Dla nas być może są one bezwartościowe ale z pewnością dla wielu osób mogą być one ciekawym zakupem. Myśle, że nie ma osoby która nie słyszała o serwisie aukcyjnym Allegro. Dzięki niemu wiele osób ma możliwość prowadzenia internetowego handlu. Jeśli nie mamy tam konta to trzeba się zarejestrować i koniecznie zadbać o dobrą reputację w postaci pozytywnych komentarzy. Jest to jeden z ważniejszych czynników, uwzględnianych przez osoby dokonujące transakcji na tym portalu.

Copywriting – to praca w domu

polegająca na pisaniu tekstów na zamówienie. W wielu serwisach możemy ogłaszać swoje usługi lub szukać ofert pracy. Naszymi klientami będą zazwyczaj właściciele stron i pozycjonerzy. Dla pierwszych ważne będzie napisanie wartościowych artykułów na ich strony ( ceny od kiklunastu złotych) dla drugich liczyła się będzie raczej ilości i unikatowość – w zależności od tego czy pisać będziemy teksty na precla czy na zaplecze cena wachać się bedzie od kilku do klikunastu złotych).

praca w domuPożyczki społecznościowe – w Polsce istnieje portal Kokos, który pośredniczy między osobami biorącymi a dającymi pożyczkę. Wygląda to tak, że podajemy kwotę która jest nam potrzebna wraz celem na jaki ją przeznaczamy orazy przewidywanym czasem spłaty. Osoby które chcą zarobić ( lepiej być w tej grupie;) mogą zdecydować czy pożyczyć takiej osobie pieniądze. Jeśli się zdecydują to po umówionym czasie dostają pieniądze plus odsetki. Na pewno jest to ciekawy sposób na inwestowanie. Ale czy bezpieczny to już kwestia dyskusyjna.

Inwestowanie na giełdzie, w monety, w fundusze – są już to raczej sposoby dla bardziej ambitnych osób. Jeśli nie znamy się na tym lepiej nie ryzykować. W przypadku giełdy można bowiem wiele zyskać, ale ryzyko też jest spore. Podobnie z funduszami ( zwłaszcza inwestującymi w akcje). Inwestycja w monety w tym względzie wydaje się być najbezpieczniejsza.

To tylko przykłady jak może wyglądać praca w domu. W rzeczywistości możliwości jest mnóstwo ( tworzenie aplijacji i zarabianie na reklamach przykładowo na android market, uploadowanie zdjęć na stockach, robienie filmów i zarabianie na youtube).

Praca w domu może być połączeniem zarabiania z pasją, czego wszystkim życzę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>