Praca w domu – kursy i zdjęcia

Praca w domu jest możliwa jeśli tylko znajdziemy dla siebie odpowiednią niszę. Takim sposobem na dodatkowy zarobek może być pisanie kursów/ebooków oraz publikowanie swoich zdjęć na stockach. Nigdy nie będzie tak, że dostaniemy coś za darmo. Praca w domu jest normalnym rodzajem pracy, który również wymaga od nas zaangażowania i czasu. Nie każdemu uda się doprowadzić do sytuacji. w której będzie mógł zrezygnować z etatu i utrzymywać się tylko z dodatkowego zarobku. Oba opisane w tym artykule sposoby wymagają posiadania wiedzy i umiejętności. Są tylko kanałem ich spieniężenia.

Pisanie ebooków i kursów

Jest to sposób na pracę w domu przeznaczony dla osób, które posiadają ciekawą wiedzę w danej dziedzinie i umieją się nią dzielić. Ebooka możemy wydać w jednym z wydawnictw internetowych i przy każdej sprzedaży czerpać z tego prowizję. Wśród nisz na które warto pisać prym wiodą książki o rozwoju osobistym i marketingu internetowym ( a przynajmniej takie można odnieść wrażenie przeglądając ofertę wydawnictwa Złote Myśli). Skoro jest zapotrzebowanie na takie produkty to może uda się wstrzelić w odpowiednią niszę. Przydatne będą też książki na temat pozycjonowania, zdobywania ruchu czy marketingu w portalach społecznościowych.  Trzeba zaznaczyć, że wydanie swojego ebooka to nie jest kwestia kilku dni. Publikacja musi zostać dobrze przygotowana.

Sprzedaż kursów możemy prowadzić na specjalnych portalach jak: interkursy.pl lub przez własną stronę sprzedażową. W tym momencie w ofercie portalu znajdują się wszelkiej maści poradniki dotyczące marketingu internetowego i należy się spodziewać, że właśnie w tą stronę pójdzie rozwój portalu. Zarabiać tam można na dwa sposoby. Pierwszym jest sprzedaż własnych kursów, drugim uczestnictwo w programie partnerskim. Pytanie na ile te kursy są przydatne i czy ktoś podzielił by się z nami swoimi metodami, które przynoszą podobno duże pieniądze za klikadziesiąt złotych. Trzeba podejść do wszystkiego sceptycznie. Poszperać w internecie. Jak to zwykle bywa.

praca w domu zdjęciaPraca w domu – robienie zdjęć

Jest to idealny sposób na zarabianie dla osób, które mają zacięcie artystyczne. Najpopularniejszym portalem, który dzieli się z nami zyskami za ściągniecie przez użytkowników zdjęć jest istockphoto. Rejestrujemy się w programie przesyłamy próbne zdjęcia i jeśli zostaną zaakceptowane to możemy już zacząć zarabiać.  To ile zarobimy będzie zależeć od ilości zdjęć które dodamy ale również od ich jakości. Czy będą to zdjęcia w popularnych kategoriach czy niszowe?

Mam nadzieję, że podane przykłady będą dla was inspiracją i dzięki nim praca w domu będzie możliwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>