Praca w domu – “cudowne oferty”

W internecie naprawdę trzeba uważać na różne oferty, których głownych tematem jest praca w domu. Niestety ale nie ma czegoś takiego ja cudowny system który da nam pieniądze za nic nie robienie. Każdy zarobiony przez nas pieniądza czy to w internetowym czy realnym biznesie muszą mieć podstawy w pracy. Zastanówmy się czy gdyby ktoś miał świetny sposób na pracę w domu to sprzedawał by go za kilkadziesiąt złotych?

Niedawno natrafiłem na stronę sprzedażową takiego właśnie zabawnego produktu z kategorii : Praca w domu. Strona istnieje pod tytulem Domowy System Zarabiania. Jest to co tu dużo mówić niezła strona sprzedażowa. Zrobiona bardzo profesjonalnie, zachęcająco i z wykorzystaniem wszystkich metod psychomanipulacji. Autor roztacza przed nami wizję niesamowitych zarobków sięgających ponad 6000 złotych miesiącznie przy jedynie godzinnym wkładzie pracy dziennie. Praca w domu – twoje marzenie może się spełnić. Na stronie znajdziemy zdjęcia drogiego samochodu, domu i szczęśliwej rodziny pomysłodawcy na wakacjach ( oczywiście są to zdjęcia z jakiegoś stocka).

praca w domuZaczynamy się zastanawiać dlaczego autor chce się z nami podzielić tą super wiedzą. Otóż dowiadujemy się , że “żona go zmusiał” :) Zabawne to wszystko. Nie zabrakło oczywiście miejsca na opinie zadowolonych użytkowników ( wszystko zmyślone). Na koniec cena produktu – kilkadziesiąt złotych, do tego 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Ale uwaga liczba produktów ograniczona;) Zapewne jacyś naiwni się naciągną, ale chciałbym was przestrzec.

“Praca w domu” – regulamin

Najlepszy z wszystkiego jest regulamin gdzie dowiadujemy się:

”Użytkownik oświadcza że rozumie że od momentu kiedy my wyślemy zwrot pieniędzy z naszego panelu transakcyjnego nie mamy żadnej kontroli nad tym jak szybko i czy w ogóle zostaną one zwrócone Użytkownikowi”

Dobre:)

A to jeszcze lepsze:

Autor i wydawca nie składają żadnych oświadczeń ani gwarancji w odniesieniu do dokładności, zastosowania, lub kompletności produktu i informacji które są sprzedawane i/lub publikowane na stronach DomowySystemZarabiania.pl. Informacje zawarte na stronie DomowySystemZarabiania.pl są wyłącznie do celów rozrywkowych.

Ah Praca w domu – jak to pięknie brzmi i jak łatwo można paść ofiarą oszusta. Apeluję jeszcze raz: Nie ma cudownego systemu na zarabianie wielkich pieniędzy. No chyba że polega on na tym, że wciska się ludziom kit, że praca w domu przez jedną godzine dziennie da nam bogactwo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>