Praca w domu – aplikacje na Androida

Praca w domu poprzez pisanie aplikacji na telefony z wbudowanym systemem Android jest ostatnio bardzo popularna.  Niestety nie jest to praca dla wszystkich. By napisać jakąś aplikacją jak pewnie się domyślasz potrzebna jest znajomość języka programowania o nazwie java. Z tego powodu każdy będzie mógł skorzystać z tego sposobu zarabiania. Jeśli więc nie umiesz programować to albo się naucz albo zajmij się czymś innym. O innych sposobach uzyskania dodatkowego zarobku możesz przeczytać na tej stronie śledząc poszczególne wpisy.

Niestety Polacy nie mają możliwości umieszczania płatnych aplikacji i mogą zarabiać tylko na reklamach wyświetlanych w darmowych aplikacjach przez siebie stworzonych. To na ile ktoś klika w reklamę zależy od wielu czynników. Niemniej jednak są osoby, które zarabiają na tym niemałe pieniądze.

Praca w domu – krzepiące przykłady

O tym, że jest to dochodowe zajęcie można się przekonać na blogach prowadzonych przez polaków.

http://pawelbialecki.pl/ – temu bloggerowi udało się zarobić 1000$ w jeden miesiąc pod wypuszczeniu aplikacji Miecz Świetlny – czyli była to spora gratka dla fanów Star Wars.

http://www.kreci.net/ – ten zarabia już od ładnych paru miesięcy na takich właśnie aplikacjach jak również na fotografi stockowej.

Aplikacje na Androida – nowa praca w domu?

Nie wydaje mi się, że jest to sposób z którego skorzystaj wiele osób. Po pierwsze wymaga umiejętności, których nie sposób nauczyć się szybko. Wymaga konkretnej wiedzy i czasu.

Praca w domu w ten sposób jest jak widać bardzo dochodowa ale wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. W zasadzie nie jest to nic innego jak kolejny kanał spieniężenia tych samych umiejętności. Potwierdza się zasada, że praca w domu to nic innego jak inny sposób na wykorzystanie swoich umiejętności a nie jakiś osobny rodzaj pracy.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>